piątek, 14 grudnia 2012

Słowo od/ The word from

Od dłuższego czasu zastanawiałam się jak mogłabym podziękować tym wszystkim, którzy postanowili moje prace kolekcjonować. Dzięki temu, że od czasu do czasu je sprzedaję, mogę przecież malować, jakkolwiek patetycznie to brzmi. Przygotowałam rysunki, które w założeniu mają być rozpatrywane nie w kategoriach sztuki, ale jako specyficzne pocztówki. Są trochę inaczej sygnowane, o mniejszym formacie (16x25 cm), leciutkie w formie. Planuję, że będę je wysyłać cyklicznie - raz do roku, zamiast standardowych kartek.

I`ve wondered for a long time, how i should thanks all these people, who decided to collect my works. By the fact, that at time to time they are sold, i may paint more, however pathetic it sounds. So,  I prepared drawings, which are assumed to be considered not as art, but rather as specific postcards. They are a little different signed, in smaller format (16x25 cm), light in the form. I`m going to send them periodically - once a year, instead of standard cards. 

5 komentarzy:

 1. cudny pomysł , wspaniałe kartki

  OdpowiedzUsuń
 2. na następny grudzień zamierzam przygotowywać się już od teraz i myślę o jeszcze jednej edycji dla wszystkich wspaniałych ciepłych ludzi ))

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Dziękuję )). Przepraszam, że się z portretem spóźniam, okazało się, że to wcale nie takie łatwe, jeśli nie kresli się siebie. Ale już pracuję, więc dzień-dwa i coś się pojawi

   Usuń